Logo

Prodavam odrina vo Gorna mala Josifovo 25 dekara

Број на оглас: 3766129 | Објавен на: 15.11.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odrina vo Gorna mala Josifovo 25 dekara , so kap sistem .Cena po dogovor.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Laze