Logo

Se prodava tele

Број на оглас: 3766196 | Објавен на: 15.11.2020, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tele okolu 150kg zensko staro 3 meseci
Cenata e 170den kilo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Јадранка