Logo

Samsung A7 - 2018

Број на оглас: 3766214 | Објавен на: 22.11.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A7

Боја: Blue

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 140 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung A7 2018, dobro socuvana

Cena: 140eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач