Logo

Samsung J6 - 201&

Број на оглас: 3766218 | Објавен на: 22.11.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J6

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 110 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung J6-2018, dobro socuvana

Cena: 110eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач