Logo

Lenovo V110 лаптоп

Број на оглас: 3766281 | Објавен на: 22.11.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Lenovo

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Lenovo V110 80TL017PSC, лаптоп. Intel® Core™ i3-6006U/4GB/1TB/DVD/RW/15.6" HD/DOS
во одлична состобја малце користен повеќе инфо на тел : 075 883 861

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Трајче Коцев

Потврден огласувач