Logo

Kukja na Jurija 16000e

Број на оглас: 3766646 | Објавен на: 01.12.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 270 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1968

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Stojan buridan br 8

Цена: 18.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na jurija na ulica stojan buridan br 8 .. kukjata e na 2 sprata so podrum i 2 pomosni prostori ..

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Vilma

Потврден огласувач