Logo

Peugeot Partner 1.6HDI 2006g Tovarno

Број на оглас: 3766679 | Објавен на: 04.12.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


INFO NA: 077 504 489 DIME

Se prodava peugeot partner vo odlicna sostojba so novi zimski gumi komplet servisirano pred 1000km promenet rabrast kais vodna pumpa Maslo vo motor novi diskovi nov antifris. So pezoto sleduvaat i 4 bandasi so letni gumi.
Voziloto e na firma.

INFO NA: 077 504 489 DIME

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач