Logo

Golf plus 14 benzin 2006god.

Број на оглас: 3766930 | Објавен на: 03.12.2020, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 56 kw / 76 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 35 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik
Aerbek
El.stakla
Zadni senzori.
Uvoz. Germanija.
Maksimallno socuvana.

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 suat

Потврден огласувач