Logo

Se prodava golf 5

Број на оглас: 3767000 | Објавен на: 16.11.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 vo mnogu dobra sosotojba, so mnogu oprema i toa extra:
1.Climatronic
2. Automatic on/off lights
3. Color glass
4. Zelen karton
5. Automatic wipers
6. Chair heatings
7. Tempomat
8. 6 Brzini
I mnogu druga Oprema
Golfot e vo mnogu dobra sostojba i e so dobri felgi i dobri gumi
Koj e zainteresiran za dobar i zacuvan golf ve molim dojdite na mesto i videte go.
Ve molim javite se vo ovoj broj
Suhejb Halili 070-708-790

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Senad

Потврден огласувач