Logo

5x108

Број на оглас: 3767064 | Објавен на: 26.11.2020, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 17

Цена: 249 €

299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Za podetalni info. na mob. Zamena moze za 16ki kako na slika br. 2

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач