Logo

Se izdava stan vo novo lisice opstina Aerodrom

Број на оглас: 3767115 | Објавен на: 26.11.2020, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 180 €

185 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam stan od 35 m 2 na prv sprat kompletno opremen so posebna mala spalna soba vo blizina na gradinka uciluste supermarket park so besplaten parking

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 samsung

Потврден огласувач