Logo

Fellgi za VW Gamaparts orginall

Број на оглас: 3767172 | Објавен на: 27.11.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Fellgi za VW Gamaparts orginall so zimski gumi Laufen.
Fellgive se pravi ni krivi ni vareni (lepeni)
Gumite se mnogu dobri so dobra shara vozeni se samo edna nedella ovde kaj nas

 Тетово    Општина:Желино

Прати Е-Маил

 blerim

Потврден огласувач