Logo

Klima Quadro 5,5

Број на оглас: 3767288 | Објавен на: 17.11.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Klimata e mnogu malku koristena i e vo extra sostojba, moze da se vidi i proba na lice mesto vo sekoe vreme
TELEFON 077 486 450

 Валандово

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач