Logo

Stan Kocani Стан Кочани

Број на оглас: 3767297 | Објавен на: 22.11.2020, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 100 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов невселуван стан во Кочани на 5 минути од центарот на градот

Станот располага со:

• 2 Балкона
• 2 Купатила
• Дневна соба
• Спална соба
• Детска соба
• Кујна
• Шпајз
• Подрум
• 2 паркинг места во подземна гаража

Површина : 80м2 , целосната квадратура изнесува над 100м2

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

За повеќе информации :

074 - 207 - 212 Дарко

074 - 207 - 212 Дарко

074 - 207 - 212 Дарко

074 - 207 - 212 Дарко

074 - 207 - 212 Дарко

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач