Logo

Vw golf 4 14 benzin vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3767420 | Објавен на: 16.11.2020, 23:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.222 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicen

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач