Logo

Se prodava Temsa Safari 04god Euro3

Број на оглас: 3767429 | Објавен на: 01.12.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Temsa Safari
2004 god Euro 3 so 62sedista

Vo super sostojba
Info na tel 070368295

 Кратово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач