Logo

Се продава плац во Демир Капија

Број на оглас: 3767486 | Објавен на: 23.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плац во Демир Капија на улица Партизанска.
Цена по договор.
Контакт:
078 906 634
076 981 787

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач