Logo

Маса со 6 стола, масивно дрво

Број на оглас: 3767487 | Објавен на: 23.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Цена по договор.
Контакт:
078 906 634
076 981 787

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач