1 / 4
Kupuvam BMW E36 ZA Delovi !!!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2021 11:00

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Baram bmw e36 sedan..od 1996 do 1999 so stranski tabli ili defekt za delovi...po moznost kompletna cela bez vadeni delovi..motor nebiten..ponudete so sliki na viber..cena po dog.
tel 078 945 535

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се бара / Можна е замена од:

(o) (o) ◼◼ (o) (o)
Потврден огласувач
078945535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам