Logo

Huawei p20 lite

Број на оглас: 3767574 | Објавен на: 28.11.2020, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Huawei p20 lite cena 6500 denari info na 078 635 326 ile

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач