Logo

MAZDA 3 1.6 HDI 06

Број на оглас: 3767774 | Објавен на: 23.11.2020, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mazda 3 1.6 hdi vo odlicna sostojba so full oprema izvrseno servisiranje februari 2020 registrirana do 7 juli 2021 SO zelen karton
KONTAKT TELEFON 078 311 831 nikola

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач