Logo

ITNO SE PRODAVA GOLF 5

Број на оглас: 3767799 | Објавен на: 19.11.2020, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO se prodava GOLF 5 , so full oprema 2.0 8ventilski, 140ks, 6 brzini , soncev krov
cena 3800evra ima prostor za dogovor

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач