Logo

opel astra 2.0 dizel karavan

Број на оглас: 3767857 | Објавен на: 26.11.2020, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.850 €

1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e odlicna kompletno servisirana kozna galanterija centralno zaklucuvanje registrirana moze i zamena so Vasa ili moja do plata.....

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 opel