Logo

Se prodava Huawei Y6 (2017) ekstra zacuvan

Број на оглас: 3767909 | Објавен на: 22.11.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Y6 (2017)

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei Y6 (2017), ekstra zacuvan, baterijata e isto solidna.
Cena 1800 denari.
Kontakt na ovoj broh: 071 225 363

 Огласи - Реклама5

Потврден огласувач