Logo

bmw 525 TDS

Број на оглас: 3767995 | Објавен на: 26.11.2020, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1997

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.250 €

1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


HITNO!!!!!
reg do maj 2021
motor menjac extra
stegnata u voznja
4x novi zimni gumi
za kesh extra cena
za poveke info 075717804 Viber

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач