Logo

Vw golf plus bluemotion 1.9 tdi

Број на оглас: 3768038 | Објавен на: 22.11.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf plus bluemotion 1.9 tdi
2008 god euro 5
Klima radio cd bord komjuter
Komandi na volan termpomat senzor za dozd greaci na sedista al bandasi idr registrirana do 10 2021

 Pavle

Потврден огласувач