Logo

Se prodava Peugeot Partner

Број на оглас: 3768169 | Објавен на: 17.11.2020, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava peugeot partner 2008 god tovaren servisiran registriran cena 2600€,ima prostor za dogovor. Voziloto e na firma

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач