Logo

Deutz 6.05

Број на оглас: 3768223 | Објавен на: 02.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.300 €

8.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba.tel br 078391990

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач