Logo

Audi a4

Број на оглас: 3768225 | Објавен на: 26.11.2020, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO ITNO ITNO
✅Se prodava audi a4 vo top sostojba
✅1.9tdi
✅85kw/116ks
✅2005godina
✅Sline
✅Senzori za rikvers
✅Bord kompjuter
✅4novi gumi
✅Nov akumulator
✅Elektricni stakla
✅Navigacija
✅Za povekje info na 072-255/943
Ili 072 224 178

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач