Logo

Gliser-Pasara

Број на оглас: 3768338 | Објавен на: 22.11.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Broj 6.00 metra, shirok 2.00 m komplet so penta Mercury 60 hp BIG FOOT 4-stroke 070 212 114 Dimce

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 kiril

Потврден огласувач