Logo

BMW 120d 163 PS M Packet

Број на оглас: 3768748 | Објавен на: 22.11.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw 120 d 163PS 2006/7 M Packet 6 Berzini Novi Gumi Zimski Sava Praen Servis Ulje Filteri Zamajac Lamela Krem Koza Xenon Angel Eyes Komandi Na Vollan Tempomat Led Na Bravi KlimaTronic Parking Senzori Sensori Za Dozd Za Svetla.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 agan

Потврден огласувач