Logo

Opel Frontera 2.3 TD

Број на оглас: 3768830 | Објавен на: 27.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel frontera remontiran motor 2.3 T.D
So 4 novi gumi general,registrirana do 11.2021

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач