Logo

ORIGINAL PLANINARSKI CIZMI LA SPORTIVA, MAMMUT, SALOMON

Број на оглас: 3768841 | Објавен на: 24.11.2020, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 45

Боја: Црна

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


!!!ПРОДАДЕНИ!!!!
Salomon Quest 4D GTX Contragrip
Бр. 44 2/3 28.5 cm

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3760457
___________________________________

La Sportiva ELK Anfibio GTX Vibram
Climbing Trekking Mountain boots
Бр. 45
НОВИ НЕНОСЕНИ

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3766570
______________________________________

!!!ПРОДАДЕНИ!!!!
Mammut/Raichle Mt Cascade Gtx
Goretex Vibram
US 12
UK 11
EU 46

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3767506
____________________________________

La Sportiva Makalu
Едни од 10те најдобри чизми за планинарење

Бр. 45.5

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3768780

ИНФО НА 070 780 901


Огласи од: Брендирана роба

Брендирана роба

Струга
Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Брендирана роба

Потврден огласувач