Logo

GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2007 STAKLO

Број на оглас: 3768918 | Објавен на: 25.11.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.500 €

9.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


DZIPOT E TOP SOSTOJBA BEZ MANI
STEGNAT SERVISIRAN BEZ VLOGOVI
MOTOR MENJAC SO GARANCIJA 4X4
PROVERKA KADE SAKATE VASA ZELBA
MOZE I ZAMENA ZA MOTOR ILI KOLA
MOZE SO MOJA ILI VASA DOPLATA
INFO NA TELEFON 24H

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач