Logo

Се продава Renault Trafic!

Број на оглас: 3769020 | Објавен на: 22.11.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Trafic

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 20 kw / 27 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kompletno servisirana pred 300km, so novi gumi, proverka po vasa zelba.
Cena po dogovor!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач