Logo

Се продава Ford Fiesta !

Број на оглас: 3769026 | Објавен на: 18.11.2020, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 18 kw / 24 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kompletno servisirana pred 300km, so novi gumi, proverka po vasa zelba.
Cena po dogovor!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач