Logo

Се продава Chevrolet Captiva!

Број на оглас: 3769040 | Објавен на: 22.11.2020, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 20 kw / 27 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kompletno servisirana pred 300km, so novi gumi, proverka po vasa zelba.
Cena po dogovor!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач