Logo

HYUNDAI I30 2.0CRDI 2010G

Број на оглас: 3769107 | Објавен на: 22.11.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: i30

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➡️Hyundai i30 2.0crdi 143ks
➡️Proizvedena 04.05.2010g
➡️Pominati 198 000km so Servisna
➡️Ful oprema parking senzori, greaci na sedista, tempomat, komandi na volan...
➡️Uvezena od CH 🇨🇭
➡️Plateni se site trosoci do registracia
➡️BEZ ZAMENI
➡️INFO 071225900

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 BAZE

Потврден огласувач