Logo

SONY XPERIA

Број на оглас: 3769145 | Објавен на: 22.11.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XA2

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 9.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


odlicno zacuvan jaka baterija kamera 23mp dupla rezolucija 2160 pp komlet pakovanje (kako nov) vidi pa kupi

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач