Logo

VELOSIPED SPECALIZIED

Број на оглас: 3769157 | Објавен на: 28.11.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VELOSIPED SPECALIZED DONESEN OD ITALIJA 27 BRZINI POVEKE INFO NA 077729647

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач