Logo

tam,tamce

Број на оглас: 3769168 | Објавен на: 03.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


kompletno servisirano so novi gumi moze da se vidi i proba vo sekoe vreme,registrirano do 08 mesec 2021 god

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач