Logo

УНИКАТНИ ТРАПЕЗАРИСКИ И КЛУБ МАСИ ОД ДРВО

Број на оглас: 3769240 | Објавен на: 18.11.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


*Mатеријал на изработка: дрво - круша, епоксидна смола.
Димензии: 170 x 85 x 75cm

*Материјал на изработка: дрво - круша.
Димензии: 180 x 85 x 75cm

*Материјал на изработка: дрво-јасика.
Димензии: 170 x 85 x 75cm

*Материјал на изработка: дрво-круша.
Димензии: 135 х 75 х 50cm

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Сарев Мебел (претпријатие)

Потврден огласувач