Logo

СЕ ПРОДАВААТ СУПЕР СОЧУВАНИ ЛЕТНИ ГУМИ СО БАНДАЖИ!!!

Број на оглас: 3769339 | Објавен на: 18.11.2020, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dobro socuvani letni gumi so bandazhi, skoro kako novi. Koristeni okolu 1000 km. Gumite se Matador 255/55 R18.

 .

Потврден огласувач