Logo

APRILIJA RED ROSE 125c

Број на оглас: 3769347 | Објавен на: 25.11.2020, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1993

Модел: RED ROSE 125c

Километри: 30000

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava dobro socuvan Aprilija red rose 125 c 800 e. Moze i zamena za kola ponudete za podetalni informacii vrtete na ovoj broj 078 206 061 motorot se vozi ne e zastanat

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач