Logo

VW LUPO 1.2TDI 3Litra PERFEKTNO REGISTRIRANO NAJEKONOMICNO

Број на оглас: 3769380 | Објавен на: 27.11.2020, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW LUPO

1.2 TDI. NJEKONOMICNIOT MOTOR OD VW PROSECNA POTROSUVACKA 2.8L
5 STEPEN AVTOMATSKI MENJAC
REGISTRIRANO PRED DO 10. 2021
PERFEKTNO
PERFEKTNO ZA POCETNICI

MOZE REALNA ZAMENA ZA VW GOLF4 BENZIN , POLO BENZIN PORADI JACINA KW. Cena za zamena 2400 e.

078233345

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 STEFAN

Потврден огласувач