Logo

Otkupuvam semki od kajsii iskrseni i luspi od lesnici

Број на оглас: 3769424 | Објавен на: 22.11.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam semki od kajsii iskrseni, luspi od lesnici i semki od visni.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач