Logo

Vw caddy 1.9tdi 105ks

Број на оглас: 3769443 | Објавен на: 18.11.2020, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba so realni 248000 km od oprema poseduva: tempomat, klima, parking senzori, senzor za dozd, elektrika na prozori i retrovizori, svetla za magla i mn dr. Voziloto e na firma i cenata e so vklucen 18% ddv

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач