Logo

Volvo FL7

Број на оглас: 3769445 | Објавен на: 26.11.2020, 01:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Волво ФЛ7.. во одлична состојба, ,со поминати 500илјади километри, сервисиран(масло, филтри), сменети на сите тркала гуртни, солидни гуми, сандук 7.20метри, интардер(блокажа) . Носивост 15тони. Мала потрошувачка! Камионот нема ниту една мана!

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач