Logo

Се издава стан во 8ми Ноември

Број на оглас: 3769474 | Објавен на: 25.11.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети, дневна со кујна (тросет,телевизор и масичката не се сликани),две тераси ,ходник и спаиз. Станот е комплетно опремен.
Тел за контакт ‭Тони 077564662‬. Цена по договор.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Marija

Потврден огласувач