Logo

Citroen c4 By Loeb

Број на оглас: 3769539 | Објавен на: 18.11.2020, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 134 kw / 182 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4 By Loeb
Sportska kola 180ps
Klima Automat dvozonska
Xenon svetla
Lupa farovi so dvizenje na krivini
Parking senzori
Mp3 radio so komandi na volan
Napraven redoven servis
071-777-889
Cena dogovor na lice mesto ili na tel

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ziko

Потврден огласувач